עיצוב פנים

הסוד לחלל פנים נחשק טמון בעיצוב ובאווירה שהוא משרה על השוהים בו

עיצוב חלל מגורים

חלל המגורים, הסלון, הוא לב הבית וכך יש להתייחס אליו כאשר מתחילים לתכנן. תחילה יש לברר מה משמעותו של חלל זה עבורכם בני הבית, ומה מטרתו - אירוח, הקרנת סרטים, שנת צהריים וכדומה. לא פחות חשוב, מה אתם רוצים להרגיש כאשר תפתחו את הדלת ותכנסו הביתה? צרכים אלו ואחרים מהווים בסיס מהותי בתכנון ועיצוב חלל המגורים, ועומדים לנגד עיני לכל אורך הדרך, כולל אופן חלוקת החלל ועיצובו, בחירת פרטי הריהוט וגופי התאורה עבורו.

עיצוב מטבח

תכנון מטבח דורש תחילה היכרות והבנה של מאפייני דיירי הבית, צרכיהם ואורחות חייהם. זאת מכיוון שקיים הבדל מהותי בין מטבח המשרת למשל זוג צעיר ועסוק, עם ילדים קטנים, לעומת זוג גמלאים האוהבים לבשל. בהתאם לצרכים אלו יתוכנן חלל נוח, מסוגנן ופונקציונאלי, המספק פתרון מיטבי לצרכי אחסון, למיקומם של מכשירי חשמל נייחים או ניידים, וכן לכיור, כירת גז, פינת אוכל וכל פרט נדרש אחר. הליך העיצוב והתכנון כולל גם ליווי אישי להתאמת ורכישת מטבח נכון ומתאים לבעליו, ופיקוח אחר צוות מקצועי הממונה על התקנתו, בין אם מדובר בעבודות נגרות, פרזול, חשמל או אינסטלציה.

עיצוב חדרי שינה

חדרי שינה הם המתחם האינטימי והאישי של כל אחד מאיתנו, ולכן בעת תכנונם ועיצובם יש להכיר את מבנה המשפחה ולהבין למי כל חדר מיועד. בתור התחלה, חשוב ליצור הפרדה ברורה בין חדר השינה של ההורים לבין חדרי השינה האחרים. מעבר לכך, כל חדר מתוכנן ומעוצב בהתאם לייעודו, בין אם הוא נועד לשרת תינוק שרק נולד, ילדה בת 6, נער מתבגר או חדר המשמש כחדר אורחים. כל זאת ועוד, תוך שימת דגש על צרכים פרקטיים לטווח הקצר והארוך כאחד, ומתוך התחשבות בטעמו האישי של מי שיגור בחדר.

עיצוב חדרי רחצה

חדרי הרחצה מתוכננים ומעוצבים תוך ניצול אופטימאלי של השטח הנתון, ובתיאום מלא עם צרכי הלקוח והנתונים בשטח - החל בזוגות צעירים, דרך משפחות עם ילדים, ועד לקשישים ואנשים עם מוגבלויות. כך לדוגמא, בחדר רחצה בבית קשישים יועדף תכנון מקלחון עם ספסל ישיבה על פני אמבטיה, על מנת למזער סכנת החלקה במהלך הרחצה. כמו כן, מתוכננים ונבחרים בקפידה כלים סניטריים על פי יעילות השימוש, ולפי התאמתם לגודל וצורת חדר הרחצה, כך שייצרו חלל הרמוני ומסוגנן שנעים ונוח לשהות בו.

דילוג לתוכן